Reklamačný poriadok

Úvod Dodanie tovaruReklamačný poriadok

Naše obchodné podmienky sú zrozumiteľné a zaručujeme, že Vám nič netajíme.

1. Prevádzkovateľ internetového obchodu

a) Prevádzkovateľom obchodu pshslovakia.sk a majiteľom práv k nemu je firma NOVA-X, Malachovská cesta 113, 974 05 Banská Bystrica, Slovenská republika.

2. Objednávka

Objednávku môžete uskutočniť pomocou webových stránok pshslovakia.sk (24 hodín denne), emailom (pshkozmetika@gmail.com) alebo telefonicky (od 8:30 do 18:00 na tel.č.:)

3. Platba za produkty

Celková cena produktov sa skladá iba z ceny produktov + dopravné (max 4,90 €). Balné, dobierkové ani iné poplatky neúčtujeme!

4. Spôsob úhrady za produkty

a) Na dobierku

b) Prevodom na účet (Doba dodania sa predĺži o čas pripísania sumy na náš účet)

5. Spôsob dopravy produktov

Prístup k našim produktom poskytujeme dvoma spôsobmi:

 

1. OSOBNÝ ODBER

a) po dohovore v našom sklade v Banskej Bystrici

b) po dohovore na ktorejkoľvek predajnej akcii PSH uvedenej na našich stránkach

 

2. POŠTA / KURIÉR

Objednávky zašleme poštou či kuriérom na vami zadanú adresu za sumu uvedenú v obchodných podmienach. Distribuujeme už do 48 hodín !

  • Pokiaľ je Váš nákup do 80€ dopravné je iba 4,90€

6. Záruka vrátenia peňazí

Ak zistíte, že Vám objednaný produkt nevyhovuje, máte možnosť ho vrátiť do 30 dní od dňa prevzatia bez uvedenia dôvodu. Zo zákona je táto doba 14 dní a my sme ju predĺžili pre Vás na dvojnásobok!

Podmienky vrátenia peňazí:

1) Produkt musí byť v neporušenom originálnom obale, spôsobilý k ďalšiemu predaju, nepoužitý.

2) Pri produkte musí byť priložená kópia dokladu o nákupe.

3) Vrátené budú iba peniaze za produkty, nie za poštovné.

7. Reklamácie

Dodaný tovar si je kupujúci povinný prehliadnúť bezprostredne po prevzatí tovaru. V prípade zistenia závady informuje kontaktnú osobu PSH Slovakia okamžite. Správu o zistených závadách zašlite písomne alebo e-mailom na email predajcu: pshkozmetika@gmail.com.

8. Expedičné doby

Tovar, ktorý je na sklade, expedujeme do 48 hodín (2 pracovné dni). V prípade, že tovar nie je okamžite k dispozícii (90% produktov máme skladom), budeme zákazníka o termíne dodania informovať e-mailom. Avšak doba v týchto prípadoch vo veľkej väčšine nepresahuje 7 dní.

V prípade platby bankovým prevodom platí vyššie uvedené po obdržaní platby na náš účet.

9. Záručné podmienky

Výrobcom garantovaná trvanlivosť dodávanej kozmetiky je 12 mesiacov od dátumu otvorenia balenia. Táto lehota je uvedená aj na obale produktov. Pri štandardnom uskladnení a preprave tovaru, zodpovedajúcej druhu tovaru, sa tento nemá ako poškodiť. Záruka sa nevzťahuje na škody vzniknuté pri neodbornom zaobchádzaní zákazníka s balením, alebo pri nevhodnom uskladnení u zákazníka (mráz, prílišné teplo a pod.).

10. Všeobecné obchodné podmienky

Kupujúci, ktorí urobia záväznú objednávku potvrdzujú, že súhlasia s Obchodnými podmienkami pre dodanie tovaru, ktoré uverejní predávajúci. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami, ktoré sú záväzné pre obe strany. Predmetom kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim je záväzná objednávka zo strany kupujúceho. Kúpna zmluva vzniká samotným doručením tovaru.

Naša firma si vyhradzuje právo objednávku po dohode s kupujúcim modifikovať alebo od zmluvy odstúpiť, a to aj v dobe, keď bol tovar objednaný a to na základe zmeny kurzu zahraničnej meny a zmeny ceny zo strany dodávateľa. Rovnaké oprávnenie si vyhradzuje aj v prípade, že výrobca prestane dodávať (dočasne alebo trvale) objednaný produkt.

Účastníci sa dohodli, že ak nie je podmienkami výslovne stanovené inak, riadia sa ich práva a povinnosti obchodným zákonníkom.

 

10. Zodpovednosť za chyby na stránke www.pshslovakia.sk

a) Spoločnosť NOVA-X upozorňuje, že informácie uvedené na www.pshslovakia.sk sú z časti preberané od tretích strán, môžu obsahovať nepresnosti a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia.


b) Spoločnosť NOVA-X môže kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť produkty a služby popísané na svojich stránkach a negarantuje vecnú správnosť ich obsahu.

 

c) Spoločnosť NOVA-X nenesie voči inej strane zodpovednosť za priame, nepriame alebo mimoriadne škody, spôsobené použitím informácií z jej vlastných alebo odkazovaných webových stránok.

11. Ochrana osobných dát

a) Spoločnosť NOVA-X sa v plnej miere riadi zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Naša spoločnosť rešpektuje Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme však poznať niektoré vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu Vaše kontaktné informácie a údaje o vašich nákupoch.


b) Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok. Registráciou zákazníka, žiadateľa o novinky (tzv. newsletter), účastníka ankety a ďalších iných foriem registrácie automaticky súhlasíte, že môžete byt informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete želať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.


c) Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (heckerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

Copyright 2015 - 2024 © pshslovakia.sk